.

Zarabiaj na pisaniu

I tak jak inni uczestnicy kursu zacznij budować pozycję eksperta, by zwiększyć swoje dochody!

Rekrutacja jest tymczasowo zamknięta, ale możesz zapisać się na listę priorytetową. Dzięki temu:

Podczas kursu:

Czego nauczysz się na kursie?

Zarabiaj na pisaniu: zostań copywriterem to przemyślany, kompleksowy program, który nauczy Cię wszystkich tajników tego zawodu. Jeżeli chcesz stworzyć stabilny biznes online na lata, ale nie wiesz, od czego zacząć, to nie znajdziesz lepszego kursu, który Cię do tego przygotuje.

Program jest efektem kilku lat mojego doświadczenia i odpowiedzią na wszystkie pytania początkujących copywriterów, m.in:

  • jak przygotować swoją ofertę,
  • jak wycenić usługi,
  • jak stworzyć portfolio, gdy nie masz żadnego doświadczenia.

Na uczestników kursu czekają też bonusy takie jak szablon oferty i portfolio, schematy umów czy arkusz do wyliczania budżetu. Dostajesz wszystko, czego potrzebujesz, żeby zacząć.

Kurs został przygotowany w oparciu o pytania i problemy osób, które chcą zarabiać na pisaniu. To nie są wyssane z palca informacje, tylko rozwiązanie podane na tacy.

Drzwi do kursu otworzą się za:

Program szkolenia

Obejrzyj nagranie i poznaj dokładną zawartość kursu.

To mówią uczestnicy pierwszej edycji:

CZEŚĆ, JESTEM ANGELIKA WALKOWIAK

Piszę i pomagam pisać innym

Jestem copywriterką z kilkuletnim doświadczeniem.

Wspieram małe (i większe) biznesy online w tym, by słowami doprowadzić klienta do zakupu i małym nakładem kosztów zwiększyć zyski. Pracowałam m.in. przy kampanii projektu Jakuba B. Bączka – 7 i pół kroku do skutecznej marki osobistej.

A teraz chcę pokazać Ci, że możesz robić to samo. 

Uważam, że w tej branży brakuje prawdziwych profesjonalistów, a ci, którzy już działają, są bardzo doceniani przez świadomych przedsiębiorców.

Powiem Ci, że założenie firmy i rozpoczęcie pracy jako copywriter było najlepszą decyzją w moim życiu. Możesz słyszeć, że rynek jest przepełniony, że nie ma już miejsca na kolejne osoby, które „zajmują się pisaniem”. 

Prawda jest taka, że nie chcesz być tym copywriterem, który konkuruje tylko ceną i idzie w ilość, a nie w jakość. Tutaj faktycznie może być ciężko, no i przede wszystkim… bez sensu. 😉

Jeżeli dołączysz do kursu, zobaczysz, że z pozornie zwykłego „zajmowania się pisaniem” można stworzyć dochodowy i niesamowicie satysfakcjonujący biznes.

Chcesz zacząć zarabiać na tym, co lubisz robić i samemu ustalać swoje godziny i miejsce pracy? Zapisz się na listę, a ja zrobię resztę. 

Lekcja DEMO

Zastanawiasz się, czy warto zostawić mi swojego maila? Obejrzyj jedną z lekcji kursu Zostań Copywriterem. 

Cały kurs składa się z przemyślanych materiałów ułożonych w takiej kolejności, by poprowadzić Cię prosto do kariery dobrze opłacanego copywritera.

CHCESZ ZACZĄĆ ZARABIAĆ NA PISANIU?

Ucz się copywritingu razem ze mną.
Spokojnie, zapis na listę do niczego Cię nie zobowiązuje!
×
×

Koszyk