Masz wrażenie, że ciągle pracujesz, a efekty wcale nie są powalające?

Przestań marnować czas i skup się na rzeczach, które przyniosą Ci rezultaty, jakich oczekujesz.

Weź udział w warsztatach i poukładaj swój biznes od A do Z – w 3 dni stwórz strategię, która już w pierwszym miesiącu wyprowadzi Cię z chaosu i ustabilizuje Twoje zarobki!

Prowadzisz mały biznes online i:

Jeśli przynajmniej 2 z tych stwierdzeń oddają to, w jakiej sytuacji się znajdujesz, to jedno jest pewne:

Na tych warsztatach stworzysz strategię rozwoju swojego biznesu, by w konsekwencji ustabilizować i zwiększyć sprzedaż, a przede wszystkim znowu czerpać z pracy radość!

OPOWIEM CI MOJĄ HISTORIĘ

Luty 2020. Prowadzę firmę już niemal od roku i właśnie przeżywam pierwszy poważny kryzys.

Kocham to, co robię, ale mam dość tego, że pracuję tak ciężko, a efektów prawie nie widać.

Uświadamiam sobie, że cały czas jestem zajęta (bo trzeba odpisać na maile, przygotować nowe posty, stworzyć ofertę itd.), a pieniędzy przybywa zbyt wolno. Nie rozumiem: dlaczego? 

Zaczynam drążyć. Przyglądam się temu, co robię i nagle do mnie dociera: ja nie mam żadnej strategii. Działam na bieżąco z tym, co się pojawi, ale nie mam pojęcia, co będę robiła za miesiąc czy dwa. Robię mnóstwo rzeczy, które zajmują mi sporo czasu, ale wcale nie przybliżają do osiągnięcia celów.  

No i zaraz, zaraz… czy ja w ogóle mam jakieś cele? Czy mam plan, ile moja firma ma zarobić w tym roku? Czy wiem, jak chcę, żeby wyglądała moja praca za 5 lat? Czy rozpisałam konkretne kroki do tego, by rozbudować swoją społeczność? 

To jest jak strzał w twarz z otwartej dłoni. Nie mam zupełnie nic. I mimo że cały czas coś tam zarabiam, to działam w kompletnym chaosie. Jeszcze kilka miesięcy takiej pracy i mogłabym zamykać firmę.  

Czy to brzmi choć trochę znajomo?

Zaczęłam stabilnie zarabiać dopiero wtedy, gdy stworzyłam swoją strategię, czyli:

Znalazłam idealny dla siebie model biznesowy

Wyznaczyłam długoterminową wizję i konkretne cele na rok

Stworzyłam dokładny plan osiągnięcia moich celów

.

Poukładaj swój biznes
od A do Z

Przestań marnować czas i skup się na rzeczach, które przyniosą Ci wymierne efekty. 

Premiera warsztatów zaplanowana jest
na
1 kwietnia, ale już teraz możesz zapisać się na listę priorytetową. Dzięki temu: 

Potrzebujesz strategii? Weź udział w warsztatach, podczas których:

Poczujesz spokój, bo wyraźnie zobaczysz kierunek, w którym zmierzasz ze swoim biznesem

Warsztaty to 3 dni sesji na żywo, po których wyjdziesz
z gotową strategią na rozwój swojego biznesu.

Warsztaty odbędą się w dniach 12-14 kwietnia.

Dzień 1: pokażę Ci jeden sprawdzony model biznesowy, który w 100% dopasujesz do siebie

Podczas spotkania live omówię podstawowy model sprzedaży Twoich produktów online, który z powodzeniem stosuję u siebie i swoich klientów, ale który obserwuję także u sporej części przedsiębiorców. Jedno jest pewne - to działa!

Dzień 2: ustalisz wizję rozwoju swojego biznesu i znajdziesz swoje cele: finansowe i marketingowe

To będzie czas na zastanowienie się, na czym Ci tak naprawdę zależy. Pokażę Ci, jak wyznaczać cele, żeby faktycznie je później realizować. Na Twoich przykładach sprawdzimy, czy są one realne do osiągnięcia.

Dzień 3: stworzysz dokładny plan osiągnięcia swoich celów!

Na tym spotkaniu będziemy przede wszystkim liczyć! Zrobimy przegląd wszystkich Twoich ofert, a następnie w oparciu o cele, które wyznaczysz dzień wcześniej, stworzymy plan roczny i kwartalny. Dzięki temu każdego dnia usiądziesz do pracy dokładnie wiedząc, co masz zrobić.

Jeśli z przyczyn losowych nie będę w stanie przeprowadzić warsztatów na żywo, zastrzegam sobie możliwość zrealizowania ich w formie przygotowanych wcześniej nagrań i materiałów. Oczywiście opcja zadawania pytań również będzie dostępna!

247 zł

Startujemy z warsztatami już za:

CZEŚĆ, JESTEM ANGELIKA WALKOWIAK

Wspieram małe (i większe) biznesy online w tym, by słowami doprowadzić klienta do zakupu i małym nakładem kosztów zwiększyć zyski.

Jestem copywriterką z kilkuletnim stażem. 

1 kwietnia tego roku świętowałam 3 rocznicę założenia firmy, w której każdego dnia pomagam innym w prowadzeniu biznesu na własnych zasadach – tak, by czerpać
z tego przyjemność i z miesiąca na miesiąc zarabiać coraz więcej.
 

Gdy zaczynałam, moje działania to był jeden wielki chaos. Nie potrafiłam ułożyć sobie strategii i planu, dlatego co chwilę łapałam się nowego zajęcia, przekonana, że tym razem to na pewno zadziała.

Niestety takie pojedyncze zrywy nie prowadziły do niczego konkretnego, a tylko wzmagały moją frustrację.  

Dopiero gdy w końcu jasno ustaliłam swoje cele i ułożyłam plan ich realizacji, zaczęłam zauważać efekty. Moja firma rozwijała się coraz szybciej, a ja każdego dnia siadałam do pracy ze świadomością, że wiem, co konkretnie zrobić, bo działam zgodnie ze swoją STRATEGIĄ. 

Gdybym miała wskazać jedną rzecz, która uwolniła mnie z tego błędnego koła i dzięki której każdego dnia kończę pracę z poczuciem, że naprawdę posunęłam się do przodu, to będzie to właśnie strategia. 

Metodą prób i błędów dopracowywałam ją przez blisko 2 lata, by teraz móc przekazać Tobie w skoncentrowanej formie to, co jest tak naprawdę najważniejsze. 

Chcesz stworzyć strategię, która pomoże Ci ustabilizować zarobki i dużo szybciej rozwinąć biznes?

×
×

Koszyk