Jak na blogu pisać o tym, czego potrzebują Twoi odbiorcy i sprawić, że Ci zaufają?

Zapisz się na bezpłatne wyzwanie, podczas którego nauczysz się pisać mocne otwarcia dla Twoich artykułów i sprawisz, że będzie się chciało czytać je dalej.  

Zapisz się na 100% darmowe wyzwanie!

Ogarnij bloga w 4 dni i zacznij przyciągać klientów premium

  W 4 dni do skutecznego bloga.
  Naucz się pisać o tym, czego potrzebują Twoi odbiorcy

  Ale zaraz, zaraz… To blogi w 2021 jeszcze mają sens?  

  Co roku słyszę to samo: że teraz blogi to już przeżytek i zdecydowanie nie warto inwestować w nie czasu. 

  Tylko że jakoś mija kolejny rok i te blogi wciąż mają się dobrze. Ba! Pozwolę sobie wysnuć dość śmiałą tezę: w 2021 roku blogi będą miały jeszcze większą wartość. Dlaczego? 

  Przecież mamy Facebooka, Instagrama czy TikToka i to tam większość osób spędza czas. Niby tak, ale…

  Czas na mały TEST

  Odpowiedz sobie na jedno ważne pytanie: zależy Ci tylko na wzroście liczby polubień i followersów (za czym niekoniecznie idą jakieś realne korzyści)

  czy

  chcesz budować z odbiorcami prawdziwe relacje, a jednocześnie pokazać Twoim klientom, że znasz się na tym, co robisz?  Jeżeli wybierasz odpowiedź nr 1, to wyzwanie nie jest dla Ciebie.   Jeżeli czujesz, że odpowiedź nr 2 jest Ci bliższa, popatrz na to: 

   

  W 2021 coraz mniej wierzymy w to, co widzimy w social mediach.

  Pamiętasz, jak rok temu było głośno o tym, że Instagram chce ukryć liczbę serduszek pod zdjęciami? No właśnie. Te wszystkie liczby przestają być dla nas wiarygodne, bo wiemy, jak łatwo kupić followersów, albo zdobyć odbiorców na zasadzie wymiany “ja zaobserwuję Ciebie, Ty zaobserwuj mnie”. 

   

  Nie demonizuję social mediów, bo sama bardzo je lubię. Jednak uważam, że w budowaniu pozycji eksperta i zdobywaniu klientów, to blog wciąż ma wiele do powiedzenia.  

  Pod warunkiem, że stworzysz skuteczną komunikację i sprawisz, że odbiorcy nie będą się mogli oderwać od Twoich tekstów.  

  A tego właśnie nauczymy się podczas wyzwania.  

  Nad czym będziemy pracować w trakcie wyzwania?

  Wyzwanie trwa w dniach 18-21.01.2021 

  DZIEŃ 1 (18.01)

  Skuteczna komunikacja. Jak pisać o tym, czego potrzebują Twoi odbiorcy.
  Otrzymasz materiały w formie tekstowej i wideo. Z pomocą mapy empatii stworzysz personę swojego idealnego odbiorcy.

  DZIEŃ 2 (19.01)

  Szkolenie live: 3 mocne otwarcia Twojego artykułu, które zachęcą do dalszego czytania.
  Pokażę Ci 3 przykłady, w jaki sposób rozpocząć tekst. Podczas wyzwania przećwiczysz to na swoich własnych treściach i wyjdziesz z gotowymi początkami do 3 nowych artykułów.

  DZIEŃ 3 (20.01)

  Szkolenie live: Jak wykorzystać blog do wzmocnienia pozycji eksperta i zdobywania klientów?
  Pokażę Ci te zagadnienia na konkretnych branżach. Otrzymasz też ćwiczenia w formie PDF, które pomogą Ci zaplanować publikacje blogowe, które będą wspierały Twoje cele.

  DZIEŃ 4 (21.01)

  Live: Podsumowanie wyzwania, przedstawienie oferty kursu i Q&A.
  Jeżeli podczas wyzwania pojawi Ci się w głowie jakieś pytanie, tutaj będzie możliwość, by otrzymać ode mnie rozszerzoną odpowiedź na żywo.

  To zyskasz, jeśli się zapiszesz:

  PREZENT

  30 minut szkolenia “Czego potrzebujesz do założenia bloga?” Jeżeli nie masz jeszcze bloga, tutaj poprowadzę Cię za rękę przez wszystkie kroki do stworzenia swojej strony.

  KONTAKTY

  Wyzwanie odbędzie się w zamkniętej grupie na Facebooku i dostęp do niej będą miały tylko zapisane osoby. Możesz pytać o cokolwiek, dzielić się swoimi pomysłami i kto wie... może nawiązać pierwsze biznesowe kontakty?

  GOTOWE MATERIAŁY

  Jeżeli sumiennie przejdziesz przez wyzwanie, wyjdziesz z niego z gotowymi materiałami do stworzenia skutecznego bloga. To zaoszczędzi Ci wielu miesięcy poszukiwań, frustracji i błędów. Od razu zaczniesz budować pozycję eksperta i znajdziesz pierwszych klientów (albo to oni znajdą Ciebie).

  SPECJALNA OFERTA

  Otrzymasz specjalną ofertę na kurs online, który obecnie nie jest nawet dostępny w moim sklepie. Kurs będzie świetną kontynuacją tego, czego nauczysz się podczas wyzwania.

  CZEŚĆ, JESTEM ANGELIKA WALKOWIAK

  Piszę i pomagam pisać innym

  Jestem copywriterem, autorką bloga, e-booka oraz kursów i szkoleń online.  

  Swojego pierwszego bloga założyłam, gdy miałam 12 lat i od tej pory praktycznie bez przerwy publikuję teksty na różnych swoich stronach, a od kilku lat robię to również dla klientów.  

  Mimo że zawsze lubiłam pisać, to nie zawsze wiedziałam, jak robić to tak, by inny chcieli czytać. 

  Frustrowałam się małą liczbą wyświetleń moich tekstów i tym, że nikt nie chce ich komentować. 

  Próbowałam różnych metod, by to zmienić i przyznaję się bez bicia – raz spróbowałam wymiany między blogerami na zasadzie “komentarz za komentarz”. Na szczęście szybko zauważyłam, że to nie ma najmniejszego sensu i wcale nie przynosi mi zaangażowanych odbiorców. 

  Dopiero niedawno, bo 4 lata temu zaczęłam uczyć się, jak to robić porządnie.

  Wiesz, co się wtedy stało?

  Zaczęłam dostawać maile od czytelników, że mój tekst sprawił, że w końcu podjęli jakąś decyzję, albo zmienili coś w swoim życiu i w końcu poczuli się szczęśliwi. To była dla mnie największa nagroda za prowadzenie bloga. 

  A później stało się coś jeszcze. 

  Zaczynałam właśnie pracę jako copywriter i dopiero budowałam swoje portfolio. Jedną z pierwszych klientek zdobyłam dzięki blogowi – spodobał jej się styl, w jakim piszę. 

  I właściwie można by to uznać za przypadek, ale później w ten sam sposób przyszedł kolejny klient i kolejny… A ja zobaczyłam, jaką wartość ma skuteczny blog. 

  Jeżeli chcesz się nauczyć, jak wykorzystać to wszystko u siebie, weź aktywny udział w wyzwaniu. W skondesnowanej formie przekażę Ci moje doświadczenie. Razem podejmiemy konkretne kroki, by klienci sami do Ciebie przychodzili.  

  Najczęściej zadawane pytania

  Czy muszę mieć bloga, żeby wziąć udział w wyzwaniu?

  Najwięcej z wyzwania wyciągną osoby, które już tego bloga mają. Ale jeżeli to jeszcze przed Tobą, to spokojnie zdążysz to nadrobić. Pomoże Ci w tym szkolenie, które otrzymasz jako prezent tuż po zapisie na wyzwanie.

  Czy będzie dostęp do powtórki?


  Jeżeli zapiszesz się na wyzwanie, otrzymasz bezpłatny dostęp do wszystkich materiałów i możesz je cały czas oglądać i przerabiać do 21.01 do północy.

  Zapisałem/am się, ale nie dostałem/am żadnego maila. Co może być przyczyną?

  Poszukaj wiadomości w SPAMIE i zakładkach typu Oferty. Jeżeli zapisujesz się z maila z końcówką wp.pl, o2.pl lub interia.pl, spróbuj użyć innego maila (najlepiej gmail.com). Jeżeli nadal nie dostaniesz żadnej wiadomości, napisz do mnie na kontakt@copyczewska.pl

  Wyzwanie CZAS START za:

  Weź udział w wyzwaniu i przyciągaj odbiorców swoim skutecznym blogiem!

  ×
  ×

  Koszyk